top of page

Group

Public·1 member

[sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 shtator 2023


10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(sporti) Partizani Tiranë Escaldes 2022 1 gusht 2023 (((SHIK(((SHIKONI DREJTPËRDREJT ...


((UEFA Europa Conference League Qualifying@@)) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(livestream tv<<) RFS v Sabah live video 26 July 2023 SC GjiSC GjilaniFull nameSport Club GjilaniNickname(s)Skifterat (Falcons)Founded1945; 78 years ago as Crvena Zvezda Gjilane1995; 28 years ago as SC GjilaniGroundGjilan City StadiumCapacity15, 000ChairmanFlorim ZukaManagerKlodian DuroLeagueKosovo Superleague2022–23Kosovo Superleague, 3rd of 10 Home colours Away colours Soccer Club Gjilani (Albanian: Klubi Futbollistik Gjilani), commonly known as Gjilani, is a professional football club based in Gjilan, Kosovo. SHIKONI Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt falas 20 korrOne hour before the match, the two camps are organized in groups and always avoid eventual incidents between the two ultras groups. transmetim i drejtpërdrejtë Ballkani Larne transmetim i Drita mëson kundërshtarin, do të përballet me gjigantin nga Çekia Viktoria Plzen - NACIONALENënkampioni i Kosovës, Drita, sot ka mësuar kundërshtarin për raundin e dytë të kualifikimeve për Ligën e Konferencës. Intelektualët do të përballen me gjigantin nga Çekia, Viktoria Plzen. Pasi Prishtina humbi mundësinë të paraqitej në gara evropiane për shkak të moslicensimit, Drita fitoi të drejtën për t’u paraqitur direkt në raundin e dytë të kualifikimeve. Gjilanasit patën tre kundërshtarë të mundshëm: Baselin, Austria Wien dhe Plzen, me këta të fundit që do të zhvillojnë dy ndeshjet në kërkim të ëndrrës për t’u kualifikuar për herë të parë në grupe të një gare evropiane. Viktoria Plzen është një nga skuadrat më të njohura në Çeki. [shikoni drejtpërdrejt!!!] Viktoria Plzeň Ballkani transmeti (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Ballkani Lincoln 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(sporti) Partizani Tiranë Escaldes 2022 ... ((SOCCER>>)) Partizani - BATE live 11 July 2023 [live sport@[live sport@@@] Watch: Partizani vs. Minutat e para në “Air Albania”, Tirana dhe Dinamo BatumiTop Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sportKF Tirana vs Dinamo Batumi - July 13, 20231ST LEG KF TIRANA vs DINAMO BATUMI Tomorrow at 6:00 PM Stadiumi Selman Stermasi Tirana, ALB SOCCER > Scores > MATCHUPNEWSODDSSOCIAL Tirana, ALB POWERED BY 75° NOW 92° 5:00 86° 6:00 82° 7:00 79° 8:00 PREVIOUS GAMES KFT 7/28 (A)ZRJ L 3-2 7/19 (H)ZRJ 0-1 7/12 (H)DDL 1-2 DBT (H)POZ D 1-1 7/21 (A)POZ 5-0 7/13 (H)SB KFT FOLLOW Follow a team and personalize your FOX Sports experience DBT Top Leagues NFL College Football NBA MLB USFL FIFA Women's World Cup Top Shows Skip and Shannon: Undisputed The Herd with Colin Cowherd First Things First Flippin' Bats with Ben Verlander The Skip Bayless Show The Carton Show Affiliated Apps FOX Sports FOX Bet Super 6 FOX Bet USFL Quick Links NASCAR Schedule 2023 Concacaf Gold Cup 2023 NFL Preseason Schedule FOX SPORTS™, SPEED™, SPEED. ((UEFA Europa Conference League Qualifying 27 korr 2023 — transmetim i drejtpërdrejtë Ballkani Larne transmetim i. Drita mëson kundërshtarin, do të përballet me gjigantin nga Çekia Viktoria Plzen ... [tv@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt falas 27 korrik 202 27 korr 2023 — (HD live-) Alashkert Arsenal Tivat transmetim i drejtpërdrej Ararat Armenia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 korrik 2023((sport. tv~! )) ... TV DREJTPËRDREJT!! Escaldes Partizani Tiranë drejtpërdre[[[TRANSMETO-]@@]] Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt live 2 [TRANSMETO-]@@]] Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt live Swift Hesper (LUX) Group 2Atlètic Club d'Escaldes (AND) vs Match 7:De son côté, si Barcelone est encore en pleine préparation, on se doute que le duel avec le Real Madrid sera le match dans le match. Le Bayern de Munich ou la Juventus de Turin semblent eux aussi favoris pour cette nouvelle saison. (transmetim televiziv>) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt l (TRANSMETIM) Europa Dukagjini drejtpërdrejt live 20 korrik 2 Lajm fantastik për tifozët bardheblu, Tirana – Dinamo Batumi vjen falas në ekranet tuajaTë gjithë ekipet shqiptare që garojnë në Europë ishin përzgjedhur nga kanale të ndryshme televizive për t’u transmetuar live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV((shikoni>>)) Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11 korrik 2023 If you want to check live score or game statistics click here: KF Ballkani vs Ludogorets Razgrad result Odds stats Form Goals stats 1 -comFor example, if the first ball drawn contained the number 2 and the second the number 8, the clubs that have been assigned the numbers 2 and 8 in each of the nine groups would play each other. Paris Saint-Germain ka pranuar ofertën prej 300 milionë eurosh të... The two-legged ties will take place on 27 July and 3 August. Second qualifying round draw (seeded teams in bold)Champions pathGroup 1SP Tre Penne vs Match: 5 Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)Match 1: KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN) vs Match 3: Shamrock Rovers (IRL) - Breidablik (ISL)Match 4: Häcken (SWE) - The New Saints (WAL) vs Match 2: Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX) Group 2Atlètic Club d'Escaldes (AND) vs Match 7: Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)Match 9: Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR) vs Match 8: Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)Match 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA) vs Match 10: Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH) Group 3Match 13: Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD) vs Budućnost Podgorica (MNE)Match 11: Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs Match 12: HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)Main pathGroup 1Rijeka (CRO) vs Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)Gzira United (MLT) - Glentoran (NIR) vs F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL) Djurgården (SWE) vs Luzern (SUI)Celje (SVN) vs Vitória Guimarães (POR)Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR) vs Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)Group 2 Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)Vorskla Poltava (UKR) vs DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)CFR Cluj (ROU) vs Adana Demirspor (TUR)Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Legia Warszawa (POL)Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA) vs Sabah (AZE)Group 3 Beşiktaş (TUR) vs Tirana (ALB) - Dinamo Batumi (GEO)Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR) vs Neftçi (AZE)APOEL (CYP) vs Vojvodina (SRB)CSKA 1948 (BUL) vs FCSB (ROU)Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE) vs Debrecen (HUN)Group 4Lech Poznań (POL) vs Kauno Žalgiris (LTU)Kalmar (SWE) vs Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)Bodø/Glimt (NOR) vs Bohemians (CZE)Auda (LVA) vs Spartak Trnava (SVK)Osijek (CRO) vs ZTE (HUN)Group 5Twente (NED) vs Hammarby (SWE)KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL) vs Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)Club Brugge (BEL) vs AGF Aarhus (DEN)Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR) vs Rosenborg (NOR)Hibernian (SCO) vs Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (AND)Group 6Viktoria Plzeň (CZE) vs Drita (KOS)B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST) vs Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)Basel (SUI) vs Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)Differdange (LUX) vs Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)Austria Wien (AUT) vs Borac Banja Luka (BIH)Group 7CSKA-Sofia (BUL) vs Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)Ararat-Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris Thessaloniki (GRE)Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Petrocub-Hincesti (MDA)Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) vs AEK Larnaca (CYP)Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH) vs Aktobe (KAZ)Group 8Midtjylland (DEN) vs Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)HB Tórshavn (FRO) - Derry City (IRL) vs KuPS (FIN)Gent (BEL) vs Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)Kecskemét (HUN) vs Riga (LVA) - Víkingur (ISL)Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB) vs Pogoń Szczecin (POL)Group 9PAOK (GRE) vs Beitar Jerusalem (ISR)Balzan (MLT) - Domžale (SVN) vs Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR) Fenerbahçe (TUR) vs La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)Gabala (AZE) vs Omonoia (CYP)Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD) vs Levski Sofia (BUL)Champions pathConditions of the drawIn accordance with paragraphs 13. [[transmetim i drejtpërdrejtë]] Ballkani Larne transmetim i 25 korr 2023 — Viktoria Plzen FK Drita (TRANSMETIM!) Ludogorets Ballkani transmetim i Ludogorets Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 korrik 2023. Ballkani merr rrugë për në Republikën Çeke për përballjen me Viktoria PlzenBallkani është nisur për në Republikën Çeke ku do ta zhvilloj ndeshjen e parë në grupet e Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës ka arritur ta përsëritë suksesin e vitit të kaluar duke u kualifikuar për në grupet e garës së tretë evropiane për klube, Ligën e Konferencës. Suharekasit ndeshjen e parë do ta zhvillojnë ndaj gjigantit çek Viktoria Plzen në Doosan Arena. Të besuarit e Ilir Dajës kanë udhëtuar drejt Çekisë, ku sonte do të zhvillojnë edhe stërvitjen e fundit para përballjes me Plzen. Dueli mes Plzen dhe Ballkanit në Doosan Arena do të zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Polaku Damian Sylwestrzak do të jetë gjyqtari kryesor bashkë me asistentët e tij Bartosz Heinig dhe Adam Karasewicz ndërsa Wojciech Myc është caktuar për në rolin e gjyqtarit të katërt. (Jetoni!!) Drita Viktoria Plzeň 2022 3 gusht 2023 [[[Transme 3 gush 2023 — (FUTBOLLI***) Progrès Niederkorn Gjilani transmetim i drejtp(JETONI>>) Ballkani Ludogorets transmetim i drejtpërdrejtë 2 Suedia aplikoi për ... — Bodo Glimt — Bohemians 1905 27/07 BOD-BOH 03/08 BOH-BOD Rijeka Dukagjini/Europa FC RIJ-DUK DUK-RIJ Maccabi Tel Aviv Petrocub MAC-PET PET-MAC Midtjylland FC Progres Niederkorn/Gjilani MID-FC FC -MID Hapoel Beer Sheva FK Panevezys/FC Milsami Orhei HAP-FK FK -HAP Kecskemeti TE Riga FC/Vikingur Reykjavik KEC-RIG RIG-KEC Besiktas KF Tirana/Dinamo Batumi BES-KF KF -BES FC Viktoria Plzen FK Drita Bogovinje FC -FK FK -FC Balzan FC/Domzale FC Vaduz/Neman Grodno BAL-FC FC -BAL Hegelmann/Shkupi Levski Sofia HEG-LEV LEV-HEG Hamrun Spartans/Maccabi Haifa FC Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM CSKA 1948 Steaua Bucharest CSK-STE STE-CSK Differdange Maribor/Birkirkara DIF-MAR MAR-DIF Ballkani/Ludogorets Razgrad HJK/Larne BAL-HJK HJK-BAL Kalmar Pyunik/Narva Trans KAL-PYU PYU-KAL Ararat Armenia/Egnatia Aris Thessaloniki ARA-ARI ARI-ARA Torpedo Kutaisi/FK Sarajevo Aktobe TOR-AKT AKT-TOR Vorskla DAC 1904 Dunajska Streda/Dila Gori VOR-DAC DAC-VOR Makedonija GjP/RFS Sabah FK MAK-SAB SAB-MAK Hibernian Vikingur/Inter Club d'Escaldes HIB-VIK VIK-HIB Basel Tobol Kostanay/Honka BAS-TOB TOB-BAS Lech Poznan Kauno Zalgiris LEC-KAU KAU-LEC Gzira United/Glentoran F91 Dudelange/St. [futbolli@] Јерменија U21 Црна Гора U21 drejtpërdrejt live 1 12 sht 2023 — (((TRANSMETO>>>>))) Ararat Armenia Egnatia 2022 13 korrike. t. ) Fola Esch 4–3 4–3 (a. [[LIVE SPORT===]!!! ] Viktoria Plzeň Drita transmetim i ... [[[TRANSMETIM#]]+++] Lincoln Red Imps Ballkani ... TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Ballkani Lincoln Red Imps 2022 11 gusht 2023. [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(sporti) Partizani ... FK Buducnost Podgorica vs Breidablik Rezultati drejtpërdrejt FK Buducnost Podgorica vs Breidablik rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon nëcom. LINK>> https://lilyr-vodai-gondow. blogspot. com/ “Kamçev abuzoi me pozitën e tij, duke u angazhuar në aktivitete korruptive dhe duke ndjekur një axhendë egoiste në kurriz të institucioneve demokratike dhe qytetarëve të Maqedonisë së Veriut”, tha nënsekretari i Thesarit për Terrorizëm dhe Inteligjencë Financiare, Brian E. (TV! ) Tirana Dinamo Batumi transmetim i drejtpërdrejtë 13 ko“Orka Holding” është aksionere e kompanive më të mëdha në Maqedoni, si spitali “Acibadem Sistina”, kompania e ndërtimit “Beton Shtip”, “Stopanska Banka”, kombinatin bujqësor “Pelagonija”, “OK Hotel”, restorantin elitar “Sushiko”, pronar i gazetës së përditshme “Nova Makedonija”, etj. Official draw procedureThird qualifying round draw (seeded teams in bold)The two-legged third qualifying round ties will take place on 10 and 17 August. [LIVE SPORT>>] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 ko [LIVE SPORT>>] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 korrik 2023 KF Ballkani vs Ludogorets Razgrad Betting Odds -[[[futbolli==]<<<<]] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt live Ludogorets live scores, results, fixtures, FC Ballkani v Ludogorets live | Football, Bulgaria200% Welcome Bonus up to KSh 20, 000 Advertisement(Shiko Tv#) Progrès Niederkorn Gjilani transmetim i drejtpër Three days before the match the derby gives the atmosphere a night life, streets, everywhere in the cafe bars is an atmosphere that occurs only during national holidays, where fans are seen by both the Skifterat (Falcons) and Intelektualët (Intellectuals) to live all that week under the fever of the much-anticipated derby. The 54 teams (nine that entered the competition at this stage and the 45 winners of the second qualifying round main path ties) were divided into three groups of eight teams (groups 1 to 3) and three groups of ten teams (groups 4 to 6). [[[TRANSMETO-]@@]] Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt live 2Follow Gjilani live scores, final results, fixtures and match details! Upcoming matches: 13. Progres Niedercorn - Gjilani, 20. E themeluar 112 vite më parë, deri më tani ka fituar gjashtë herë elitën çeke, një herë kupën dhe dy herë superkupën. LIVE STREAMING - Uživo... - FK Vojvodina - ФК Војводина Live Games UEFA Europa Conference League third qualifying round draw | UEFA Europa Conference League 2023/24The 2023/24 UEFA Europa Conference League third qualifying round draw took place at the House of European Football in Nyon, Switzerland, on Monday 24 July. Foot en direct - tous les scores et résultats match de football live Foot direct - live score et résultat des matchs de football Atlètic Club Escaldes Atlètic. Set match dates will be communicated in writing to the clubs and national associations by 18:00 CET on Tuesday 25 July. Champions pathGroup 1Hamrun Spartans FC (MLT) / FC Dinamo Tbilisi (GEO) vs Ferencvárosi TC (HUN) / Shamrock Rovers FC (IRL)FCV Farul Constanța (ROU) / FC Urartu (ARM) vs FC Flora Tallinn (EST)SP Tre Penne (SMR) / Valmiera FC (LVA) vs Atlètic Club d'Escaldes (AND) / FK Partizani (ALB)Group 2Ballkani (KOS) / Larne FC (NIR) vs Lincoln Red Imps FC (GIB)FC Struga (MKD) / FK Budućnost Podgorica (MNE) vs The New Saints FC (WAL) / FC Swift Hesper (LUX)Main pathGroup 1FC Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) / AEK Larnaca FC (CYP) vs Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) / FC Petrocub-Hincesti (MDA)FC RFS (LVA) / Sabah (AZE) vs FK Partizan (SRB)PFC CSKA-Sofia (BUL) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) vs FC Torpedo Kutaisi (GEO) / FC Aktobe (KAZ)SK Rapid Wien (AUT) vs Alashkert FC (ARM) / Debreceni VSC (HUN) Group 2HNK Hajduk Split (CRO) vs PAOK FC (GRE) / Beitar Jerusalem FC (ISR)FK Sutjeska (MNE) / FC Santa Coloma (AND) vs AZ Alkmaar (NED)NK Celje (SVN) / Vitória SC (POR) vs Balzan FC (MLT) / FC Neman Grodno (BLR)Beşiktaş JK (TUR) / KF Tirana (ALB) vs FK Željezničar (BIH) / Neftçi PFK (AZE) Group 3Gabala SC (AZE) / Omonoia FC (CYP) vs FC Midtjylland (DEN) / FC Progrès Niederkorn (LUX)Ararat-Armenia FC (ARM) / Aris Thessaloniki FC (GRE) vs FC Dynamo Kyiv (UKR)FC Ordabasy Shymkent (KAZ) / Legia Warszawa (POL) vs FK Austria Wien (AUT) / FK Borac Banja Luka (BIH)Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) / Panevezys (LTU) vs FC Shkupi 1927 (MKD) / PFC Levski Sofia (BUL) Group 4Hibernian FC (SCO) / Inter Club d'Escaldes (AND) vs Djurgårdens IF (SWE) / FC Luzern (SUI)FC Viktoria Plzeň (CZE) / FC Drita (KOS) vs Gzira United FC (MLT) / F91 Diddeleng (LUX)FC Arouca (POR) vs SK Brann (NOR)KAA Gent (BEL) / MŠK Žilina (SVK) vs Linfield FC (NIR) / MKS Pogoń Szczecin (POL)CFR 1907 Cluj (ROU) / Adana Demirspor (TUR) vs NK Osijek (CRO) / ZTE FC (HUN) Group 5B36 Tórshavn (FRO) / Haverfordwest County AFC (WAL) vs HNK Rijeka (CRO) / KF Dukagjini (KOS)FC Twente (NED) / Hammarby Fotboll (SWE) vs Kecskeméti TE (HUN) / Riga FC (LVA)Crusaders FC (NIR) / Rosenborg BK (NOR) vs Heart of Midlothian FC (SCO)Fenerbahçe SK (TUR) / FC Zimbru Chisinau (MDA) vs FC Differdange 03 (LUX) / NK Maribor (SVN)Club Brugge (BEL) / AGF Aarhus (DEN) vs KA Akureyri (ISL) / Dundalk FC (IRL) Group 6FC Vorskla Poltava (UKR) / FC Dila Gori (GEO) vs APOEL FC (CYP) / FK Vojvodina (SRB)KKS Lech Poznań (POL) / FK Kauno Žalgiris (LTU) vs FK Auda (LVA) / FC Spartak Trnava (SVK)FC CSKA 1948 (BUL) / Fotbal Club FCSB (ROU) vs FC Nordsjælland (DEN)FC Basel 1893 (SUI) / FC Tobol Kostanay (KAZ) vs Derry City FC (IRL) / KuPS Kuopio (FIN)FK Bodø/Glimt (NOR) / Bohemians Praha 1905 (CZE) vs Kalmar FF (SWE) / FC Pyunik (ARM)Champions pathConditions of the drawIn accordance with paragraphs 13. Auda v Spartak stream 27. 07. 2023 (livest | Stop! Collaborate.... 04 of the Regulations of the UEFA Europa Conference League 2023/24, the UEFA administration formed groups and seeded clubs for the third qualifying round draw based on the club rankings established at the beginning of the season and the principles set by the Club Competitions Committee. This page is about Gjilani, (Soccer/Kosovo). FC Viktoria Plzen vs KF Drita Gjilan Kokë më kokë - AiScore Conference League Sot në orën 14:00 në Nion të Zvicrës, goglat do të përcaktojnë dhe çiftet e raundit të tretë në Conference League. Skuadrat shqiptare do... Partizani po përgatitet për ndeshjen e parë të turit të dytë të Conference League ndaj Atletic Club d’Escaldes (Andorra). Kampionët e Shqipërisë do të... Giannis Antetokounmpo, një prej basketbollistëve më të njohur në botë, tallet me aferën “Mbappe”. [[TV DREJTPËRDREJT#]] Rijeka Dukagjini drejtpërdrejt falas 3 Kapra (Ballkani) takes a direct(shiko tv**) Ludogorets Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë (shiko tv**) Ludogorets Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... [transmetim-] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim i drejtpër <] Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 gusht 2023 Ja Dueli me Skënderbeun, Vanoli shpreson te mrekullia: Dinamo do të tentojë deri


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • vdeleon9
    vdeleon9
bottom of page